FAYDALI BİLGİLER

SÜRÜCÜ KURSU NEDİR VE NE İŞE YARAR ?

SÜRÜCÜ KURSU NEDİR VE NE İŞE YARAR ?
İnsanlar trafiğe çıkmak için araç kullanmasını iyi bilmesi, trafik kurallarına her daim dikkat etmesi ve kendisine ait bir sürücü belgesi, ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Ehliyet alabilmek için de sürücü kurslarına giderek özel dersler sonunda yapılan sınavda başarılı olma durumunda kişilere ehliyet verilmektedir. Sürücü kursu kişilere trafik kuralları özel dersler ve direksiyon dersi gibi farklı alanlarda ders vermektedir. Sınava girmeden önce trafik kuralları ile ilgili dersler sürücü kurslarındaki öğretmenler tarafından verilmektedir. Dersler bitinde belirlenen sınav tarihinde ehliyet sınavı diye isimlendirilen sınava girerler. Puanları yüksek olduğunda sınavı kazanmış olurlar. Fakat ehliyet alabilmek için sadece sınavı geçmek yeterli değildir. Sınavdan sonra sürücü adaylarını direksiyon dersi beklemektedir.

Direksiyon dersi öncelikle sakin trafiğin yoğun olmadığı yerlerde verilmeye başlanır. Ders araç sürücü adayına araçları kullandırarak verilmektedir. Araç içinde üç tane direksiyon dersi veren öğretmen bulunmaktadır. Eğer öğretmenlerin verdiği talimatlar doğrultusunda sürücü adayları araçları kusursuz kullanmışsa direksiyon dersinden geçerek ehliyet almaya hak kazanırlar.

Ehliyet alabilmek için ehliyetin alacağınız sürücü kurslarının çok kaliteli sürücü adayları için çok önemlidir. Çünkü her sürücü kursunun eğitim platformu birbirinden değişiktir. ASİL sürücü kursu ailesi olarak sürücü adaylarımıza en doğru şekilde trafik kurlarını öğreterek kaliteli bir şekilde ehliyet almalarını sağlamaktayız. Sürücü kurslarımız hakkında bilgi almak isteyen sürücü adayları www.asilsurucukursu.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.
BİR ADIM İLERİ MİSYONUM İLE SİZLERE DAHA İYİ NASIL SÜRÜCÜ YAPARIZ ?
DENİZLİDE faliyet gösteren kurumumuz sizlere daha kaliteli hizmet anlayışımız ile bir adım önde olmanıza yardımcı oluyoruz. Kurum içerisinde direksiyon öğretmenlerimizin sık sık kişisel gelişim eğitimi aldırarak sizlere daha faydalı ve anlayışlı öğretmenleriniz ile sizleri daha rahat ve daha güvende hissetiriyoruz.
ASİL SÜRÜCÜ KURSU TARİHİ:
Asil Sürücü Kursu olarak sizlere 21.03.2009 tarihinden buyana verdiğimiz kaliteli hizmet anlayışında 7 bin den fazla kursiyerimizi ehliyet sahibi yapmayı başardık. Öncelikle bu yolda bizi yanlız bırakmayan tüm öğrencilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Tags

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close